Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd.
Shenzhen TopAdkiosk Technology Co., Ltd.

Dostarczanie innowacji i opłacalnych rozwiązań digital signage

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Nasza firma wielokrotnie składała zamówienia dla Top Adkiosks. Rozwijają i produkują wszystkie elementy wyświetlacza LCD w wysokiej jakości.

—— Robert Lachica

Klienci bardzo zadowolą się Twoimi przedmiotami. Złożą więcej zamówień w 2017 roku

—— Phil Jackson

Odwiedziliśmy ich fabrykę wiele razy. Danie chińskie smakuje dobrze.haha. Ich sztabki są bardzo profesjonalne, a produkty są naprawdę świetne!

—— Ross Hill

Współpracujemy z TOPADKIOSK od kilku lat, wspierają nas bardzo dobrze, za każdym razem, gdy mamy nowe pomysły, mogą zaprojektować około 2 godzin, za każdym razem, gdy mamy problem, są w trybie online 24 godziny i zapewniają cenne wsparcie! Kochamy pana Henry'ego i naprawdę doceniamy jego wysiłki podczas naszej współpracy.

—— Szczery

Im Online Czat teraz

Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd.

Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TOPADKIOSK / OEM
Ilość pracowników : 50~70
Coroczne wyprzedaże : 10 Millon-20 Millon
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
Certificates: CE, RoHS, FCC, CB, IECEE
Shenzhen TOPADKIOSK jest wysoce wyspecjalizowany w dziedzinie produktów Digital Digital Signage, WYŚWIETLACZA LCD, wyświetlacza QLED, wyświetlacza OLED. Opracowaliśmy własne serie produktów LCD, takie jak cyfrowe oznakowanie, wszystko w jednym komputerze, ekran dotykowy, ściana wideo LCD, zewnętrzna cyfrowa tablica LCD o wysokiej jasności IP67 itp., Rozmiar jest dostępny z 7 "do 98 cali itp. Te są produkty były szeroko stosowane w USA, Europie, Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i innych krajach i regionach. Produkty te nadają się do reklamy w wielu obszarach, takich jak budynki, sklepy, hotele, supermarkety, dworce kolejowe, autobusy stacje, lotniska, taksówki, autobusy i inne tereny zewnętrzne. Jakość i obsługa to nasz symbol. Najważniejszym czynnikiem, który pozwala nam zdobyć serca naszych klientów i znaleźć długoterminowe relacje biznesowe z naszymi klientami, jest jakość i obsługa. „w badaniach, rozwoju i produkcji zgromadziliśmy nasze specjalne doświadczenie i metody kontroli jakości w całym procesie projektowania, zakupu materiałów, produkcji i marketingu. Zwłaszcza w zakresie jakości materiałów mamy pogłębione relacje z naszymi dostawcami, a nawet zainwestowane w niektóre firmy dostawcze w celu bezpośredniej kontroli jakości. Oferujemy 7 * 24 godzinny serwis wszystkim naszym klientom. Nasz sprzedawca i zespół posprzedażny będą na bieżąco, aby odpowiedzieć i rozwiązać wszystkie pytania za Ciebie. Świadczenie usług przekraczających oczekiwania naszych klientów jest naszym celem. Nasze doskonałe usługi przedsprzedażne i usługi posprzedażne przyniosły nam serca wielu klientów. Niestandardowe projekty są mile widziane! Naszym atutem jest dostarczanie klientom kompletnych rozwiązań zgodnie z ich potrzebami.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Topadkiosk Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. David Guo

Tel: 86-15989481749

Faks: 86-755-99889977

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)